3 obowiązkowe punkty na Twoim profilu Handshake

Co powinieneś dziś dodać do swojego profilu, aby pomóc ci znaleźć pracę, którą chcesz

Chcesz szybko i łatwo zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy w Handshake? Dodaj zainteresowania pracą do swojego profilu.

Kiedy wypełniasz swoje zainteresowania, dzieją się dwie naprawdę wspaniałe rzeczy:

Prześlemy Ci lepsze, trafniejsze rekomendacje pracy.


Pięć razy częściej będziesz mieć wiadomość od osoby rekrutującej! Pracodawcy szukają studentów na podstawie informacji zawartych w ich profilach, więc im więcej ich dodasz, tym większe szanse, że osoba rekrutująca Cię znajdzie.
To całkiem spory zwrot z mało pracy. A najlepsze jest to, że wypełnienie swoich zainteresowań jest tak proste, jak podzielenie się z nami swoją opinią. Kto wie, co lubisz, a nie lepiej niż ty?

Jakie są zainteresowania pracą?

Sekcja Zainteresowania pracą w Twoim profilu Handshake obejmuje:

  • Rodzaj pracy
  • Lokalizacja
  • Rola pracy

Są to najczęstsze dziedziny, z których pracodawcy korzystają w celu poszukiwania potencjalnych kandydatów – więc włączenie ich do swojego profilu jest niezbędne do rekrutacji.

Czego szukasz?


Rodzaj pracy: wybierz pracę w niepełnym wymiarze godzin, pracę w pełnym wymiarze godzin lub staż. Szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin i stażu na przyszłe lato? Możesz wybrać więcej niż jeden typ pracy, a my podzielimy się zaleceniami dla każdego z nich.
Lokalizacja pracy: wybierz miasta, w których chciałbyś mieszkać i pracować. Uścisk dłoni to tysiące niesamowitych pracodawców z każdego zakątka kraju, dlatego zalecamy otwartość na poszukiwanie pracy w kilku różnych lokalizacjach.
Role pracy: wybierz przynajmniej trzy role, które Cię interesują. Podamy Ci sugestie na podstawie Twojego kierunku, szkoły i miasta. Możesz także przeszukać nasze strony z rolami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co chcesz robić.
Być może myślisz „Co, jeśli nie wiem, czego szukam?” W porządku. Podamy ci kilka sugestii. Podobnie jak pozostałe informacje w profilu, zawsze możesz zmienić swoje zainteresowania później.

Twój profil Handshake jest kluczem do znalezienia odpowiednich dla Ciebie ofert pracy i staży oraz do rekrutacji przez pracodawców, dla których chcesz pracować.

Gotowy znaleźć dla siebie odpowiednią pracę lub staż? Zaloguj się do Handshake i wypełnij swoje zainteresowania pracą już dziś!